ZEYTİNYAĞI

A. Tatlı / Selma Zeytinyağlı Domates

20,00 ₺

Zeytinyağı ve kurutulmuş domates; her ikisinin de saymakla bitiremeyeceğimiz faydaları bu üründe bir araya getirildi. Oluşan yeni ürünün lezzeti de kendilerine yakışır düzeyde oldu. Bu ürünü geliştirirken amacımız; bu iki doğal mucizeyi bir araya getirmektir.

Abidin Tatlı Organik 500 ml

60,00 ₺

Zeytinin kalitesi zeytinyağının kalitesini belirler. Zeytin ağacı, yetiştiği yörenin iklim koşullarından, bitki örtüsünden, denize yakınlığından rakımdan etkilenir. Bu nedenle her yörenin zeytinyağı kendisinden başkasına benzemez. Kuzey Ege’de yetiştirilen Ayvalık yağlık zeytin çeşidinden üretilen zeytinyağımız yeşil meyve çağla badem aromasına sahip meyvemsilik özelliği güçlü bir yağdır. Organik tarım ve iyi tarım uygulamalarına önem vermekteyiz. Ürünümüz Ecocert  Organik Ürün sertifikasına sahiptir.

Abidin Tatlı Polifenol + Bebek Masaj Yağı 200 ml

50,00 ₺

Bebeğe zeytinyağı sürmek, Zeytinyağı mutfakta yağ olarak kullanılırken; evde eksik edilmemesi gereken gıdalar arasında yer alır. Zeytinyağı doğal ilaç olarak kullanılırken; cildin mükemmel görünmesini sağlayan ve cildi besleyen, doğal vitaminler içeren bir gıdadır. Zeytinyağı çocukların bakımı üzerinde de mükemmel etkiler yaratır. Özellikle yeni doğan bebeklerin problemlerinin giderilmesini destekler. Yardımcı bir ürün olarak kullanılan zeytinyağı bebek ve çocukların bakımında birçok şekilde kullanılır.

Abidin Tatlı Premium Gold 250 ml

25,00 ₺

Memecik çeşidinin eşsiz çiçek aromaları mevcuttur. Tattığınız da badem, çağla tadı alırken kokusunda bergamot çiçeği aroması hakimdir. Acılık ve yakıcılık ülkemiz yağlarının ortalamasının üzerinde olması zeytinyağının fenol maddelerini kaybetmeden korunduğunun belirtisi olmakla birlikte zeytinyağının işlenmesinde soğuk sıkım tekniğinin uygulandığını göstermektedir. Böylece bu üründe zeytinyağına işlenen memecik çeşidinin kendine özgü acılık, yakıcılık ve meyvemsilik gibi olumlu duyusal özellik seviyelerini uygun koşullarda saklanması koşulu ile raf ömrü boyunca koruyacağına emin olabiliriz.

İlk ve Son Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml EVOO

90,00 ₺

EVOO Natürel Sızma Zeytinyağı Zeytinyağı markamızın yaşam damlası “Sağlıklı Natürel Sızma Zeytinyağı” adını verdiğimiz kategoriye düşmektedir. Yüksek seviyede Polifenoller içerdiği ve son dönemde yeni onaylanmış düzenleme olan “AB Sağlık Beyanı”na uygundur. 2012 yılında, Avrupa Birliği, Zeytinyağı Polifenoller ile ilgili aşağıdaki sağlık talebini onaylayarak bu kategorideki Zeytinyağlarına “Hayatın Damlası” ismini bilimsel bir kanıt olarak verdi.

Miklagaard Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

50,00 ₺

MIKLAGAARD Natürel Sızma Zeytinyağları Özellikle etiketlerine baktığınızda her çeşide özel baskı ve koyu renkli şişelerde ışığı engelleyen, tüketiciye bozulmadan ulaştırılması hedeflenen ürün gamını görüyorsunuz. Her çeşidin ayrı özelliklerini barındıran MIKLAGAARD Natürel Sızma Zeytinyağları; soğuk sıkım tekniği ile elde edildiği için, zeytin meyvesinde bulunan antioksidan ve fenollerini kaybetmez.

Olivasa Natürel Sızma Zeytinyağı 1000 ml Galon

50,00 ₺

Olivasa Natürel Sızma Zeytinyağları Özellikle etiketlerine baktığınızda her çeşide özel baskı ve koyu renkli şişelerde ışığı engelleyen, tüketiciye bozulmadan ulaştırılması hedeflenen ürün gamını görüyorsunuz.

Selma Natürel Sızma Zeytinyağı 500 ml

40,00 ₺

Selma Natürel Sızma Zeytinyağlarını salata, meze, soğuk zeytinyağlı yemekler, et yemekleri, balık ve beyaz etlerde kullandığınızda ayrı bir lezzet dünyasına geçeceksiniz. Özellikle bu üst sınıf yağların çiğ tüketilmesini tavsiye etmekteyiz..

Abidin Tatlı Domat 500 ml

50,00 ₺

Yağ oranı düşük olduğundan genellikle yeşil sofralık olarak değerlendirilir. Yeşil olum döneminde hasat edilen meyveler çeşitli yöntemlerle tatlandırıldıktan sonra çekirdekleri çıkarılarak, oluşan boşluğa biber, havuç, badem v.s. gibi dolgu maddeleri doldurularak “dolgulu yeşil zeytin” olarak değerlendirilir.

Abidin Tatlı Polifenol + Masaj Yağı 200 ml

45,00 ₺

Zeytinyağı, sağlık adına en yararlı besin maddelerinden biri olan zeytinyağı, içeriğinde çok yüksek besinler barındırdığından birçok hastalığın tedavisinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.