KOZMETİK

Abidin Tatlı Zeytinyağı Sabunu + Sabunluk 100g

10,00 ₺

Zeytinyağlı el yapımı sabunlarımız soğuk proses metodu ile yapılmaktadır. Soğuk proses metodu ile yapılan sabunlarda kullanılan yağların etken maddeleri tamamen cilt tarafından emilir.

Abidin Tatlı Natürel Zeytinyağlı Şampuan 400 ml

35,00 ₺

Özgün doğal zeytinyağlı şampuan tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarınınız doğal nem dengesini korur, parlaklık kazandırır ve hoş kokusu ile saçlarınızın temizlenmesini sağlar.  İçeriği E vitamini sayesinde saçlarınızı dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı sayesinde saçlarınızı beslemeye, güçlendirmeye, canlandırmaya ve saç uçlarının kırılmasını engellemeye yardımcı olur.

Selma Zeytinyağlı Şampuan 400 ml

20,00 ₺

Özgün zeytinyağlı şampuan tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarınınız doğal nem dengesini korur, parlaklık kazandırır ve hoş kokusu ile saçlarınızın temizlenmesini sağlar.  İçeriği E vitamini sayesinde saçlarınızı dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı sayesinde saçlarınızı beslemeye, güçlendirmeye, canlandırmaya ve saç uçlarının kırılmasını engellemeye yardımcı olur.

Abidin Tatlı Zeytinyağı Sabunu 100 g

5,00 ₺

Zeytinyağlı el yapımı sabunlarımız soğuk proses metodu ile yapılmaktadır. Soğuk proses metodu ile yapılan sabunlarda kullanılan yağların etken maddeleri tamamen cilt tarafından emilir.

Abidin Tatlı Natürel Zeytinyağlı Duş Jeli 400 ml

35,00 ₺

Özgün doğal zeytinyağlı vücut şampuanı tüm cilt tipleri için uygundur. Vücudunuzu temizlerken aynı zamanda nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır. İçeriğindeki E vitamini sayesinde dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı ile vücudunuzun bakımını yaparken canlandırmaya ve temizlenmesine yardımcı olur.

Selma Zeytinyağlı Duş Jeli 400 ml

20,00 ₺

Özgün zeytinyağlı vücut şampuanı tüm cilt tipleri için uygundur. Vücudunuzu temizlerken aynı zamanda nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır. İçeriğindeki E vitamini sayesinde dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı ile vücudunuzun bakımını yaparken canlandırmaya ve temizlenmesine yardımcı olur.

Abidin Tatlı Zeytinyağı Sabunu Kutulu

6,00 ₺

Zeytinyağı cilt tarafından rahatça emildiği için bütün olumlu etkilerini cilde aktarır ve içerdiği A ve E vitaminleri, mineraller, polifenoller sayesinde cildinizi temizler, nemlendirir, yeniler ve korur.

Abidin Tatlı Natürel Zeytinyağlı Saç Bakım Kremi 400 ml

35,00 ₺

Özgün doğal zeytinyağlı saç kremi tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarının ağırlaştırmadan onarılmasını, kolay açılmasını ve doğal güzelliğine kavuşmasını sağlar. İçerisindeki zeytinyağı ile saçlarınızın beslenmesine, parlaklık kazanmasına, nemlenmesine, canlanmasına, saç kırıklarının önlenmesine ve kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olur.

Selma Zeytinyağlı Saç Bakım Kremi 400 ml

20,00 ₺

Özgün Zeytinyağlı Saç Kremi tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarının ağırlaştırmadan onarılmasını, kolay açılmasını ve doğal güzelliğine kavuşmasını sağlar. İçerisindeki zeytinyağı ile saçlarınızın beslenmesine, parlaklık kazanmasına, nemlenmesine, canlanmasına, saç kırıklarının önlenmesine ve kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olur.

Abidin Tatlı Natürel Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu 200 ml

30,00 ₺

Özgün doğal zeytinyağlı el & vücut losyonu bütün gün giysilerin içinde olan vücudunuzun nem dengesini sağlar, nemlendirir ve canlandırır. İçerisindeki zeytinyağı ile bakımını sağlarken, yoğun kuru cilt kuruluklarının yaratığı problemleri ve vücudunuzun pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur.

Selma Zeytinyağlı Sıvı Sabun 400 ml

18,00 ₺

Özgün zeytinyağlı sıvı sabun tüm cilt tipleri için uygundur. Kolay köpürebilme özelliği ile ellerinizi benzersiz bir şekilde arındırır. İçerisinde zeytinyağı extraktı ile kötü hava koşullarında bile ellerinizin doğal dengesini korumaya, nemlendirme, yumuşatmaya ve dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur.