Abidin Tatlı Natürel Kozmetik Ürünleri

Abidin Tatlı Natürel Zeytinyağlı Şampuan 400 ml

35,00 ₺

Özgün doğal zeytinyağlı şampuan tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarınınız doğal nem dengesini korur, parlaklık kazandırır ve hoş kokusu ile saçlarınızın temizlenmesini sağlar.  İçeriği E vitamini sayesinde saçlarınızı dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı sayesinde saçlarınızı beslemeye, güçlendirmeye, canlandırmaya ve saç uçlarının kırılmasını engellemeye yardımcı olur.

Abidin Tatlı Natürel Zeytinyağlı Duş Jeli 400 ml

35,00 ₺

Özgün doğal zeytinyağlı vücut şampuanı tüm cilt tipleri için uygundur. Vücudunuzu temizlerken aynı zamanda nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır. İçeriğindeki E vitamini sayesinde dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı ile vücudunuzun bakımını yaparken canlandırmaya ve temizlenmesine yardımcı olur.

Abidin Tatlı Natürel Zeytinyağlı Saç Bakım Kremi 400 ml

35,00 ₺

Özgün doğal zeytinyağlı saç kremi tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarının ağırlaştırmadan onarılmasını, kolay açılmasını ve doğal güzelliğine kavuşmasını sağlar. İçerisindeki zeytinyağı ile saçlarınızın beslenmesine, parlaklık kazanmasına, nemlenmesine, canlanmasına, saç kırıklarının önlenmesine ve kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olur.

Abidin Tatlı Natürel Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu 200 ml

30,00 ₺

Özgün doğal zeytinyağlı el & vücut losyonu bütün gün giysilerin içinde olan vücudunuzun nem dengesini sağlar, nemlendirir ve canlandırır. İçerisindeki zeytinyağı ile bakımını sağlarken, yoğun kuru cilt kuruluklarının yaratığı problemleri ve vücudunuzun pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur.

Abidin Tatlı Zeytin Çiçeği Parfümü 50 ml

100,00 ₺

SİZ HİÇ KENDİNİZ İLE MUHABBET ETTİNİZ Mİ? Hadi güzelliğiniz ve sağlığınızla muhabbete gelin.

Abidin Tatlı Zeytin Çiçeği Kolonyası 250 ml

30,00 ₺

‘’Sevdanı Sonsuza Dek Kulağına Fısıldar’’ Doğuda güneşi doğuran batıda büyüten tüm kadınlara…