Abidin Tatlı Kozmetik Ürünleri

Abidin Tatlı Zeytinyağlı Duş Jeli 400 ml

20,00 ₺

Özgün zeytinyağlı vücut şampuanı tüm cilt tipleri için uygundur. Vücudunuzu temizlerken aynı zamanda nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır. İçeriğindeki E vitamini sayesinde dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı ile vücudunuzun bakımını yaparken canlandırmaya ve temizlenmesine yardımcı olur.

Abidin Tatlı Zeytinyağlı Saç Bakım Kremi 400 ml

20,00 ₺

Özgün Zeytinyağlı Saç Kremi tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarının ağırlaştırmadan onarılmasını, kolay açılmasını ve doğal güzelliğine kavuşmasını sağlar. İçerisindeki zeytinyağı ile saçlarınızın beslenmesine, parlaklık kazanmasına, nemlenmesine, canlanmasına, saç kırıklarının önlenmesine ve kaybettiği nemi geri kazandırmaya yardımcı olur.

Abidin Tatlı Zeytinyağlı Sıvı Sabun

18,00 ₺

Özgün zeytinyağlı sıvı sabun tüm cilt tipleri için uygundur. Kolay köpürebilme özelliği ile ellerinizi benzersiz bir şekilde arındırır. İçerisinde zeytinyağı extraktı ile kötü hava koşullarında bile ellerinizin doğal dengesini korumaya, nemlendirme, yumuşatmaya ve dış etkilere karşı korumaya yardımcı olur.

Abidin Tatlı Zeytinyağlı El ve Vücut Losyonu 250 ml

20,00 ₺

Özgün zeytinyağlı el & vücut losyonu bütün gün giysilerin içinde olan vücudunuzun nem dengesini sağlar, nemlendirir ve canlandırır. İçerisindeki zeytinyağı ile bakımını sağlarken, yoğun kuru cilt kuruluklarının yaratığı problemleri ve vücudunuzun pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur.

Abidin Tatlı Zeytinyağlı El & Vücut Kremi 150 ml

30,00 ₺

Özgün zeytinyağlı el & vücut kremi içerdiği zeytinyağı ile nemlendirir, ellerinizin ve vücudunuzun bakımını yapar, yumuşatır. İçerinde bulunan E vitamini ile cildinizi yumuşatır, esnek ve pürüzsüz görünüm sağlar.